نکاتی که باید در خرید سرویس آشپزخانه بدانیم

• لیست قیمت سرویس آشپزخانه
• سرویس آشپزخانه چیست
• مدل سرویس آشپزخانه
• سرویس آشپزخانه شامل چیست
• بهترین مارک سرویس حبوبات و آشپزخانه
• اجزاء سرویس آشپزخانه
• قیمت سرویس آشپزخانه
• سرویس حبوبات شامل چیست
• توی سرویس پا سماوری چی میریزن
سرویس آشپزخانه چیست؟

شاید برای شما نیز این سوال پیش بیاید که سرویس آشپزخانه چیست ؟ ، توی سرویس آشپزخانه چی میریزن؟ ،داخل بانکه چی میریزن و سرویس حبوبات جدید چگونه است  قبل از اینکه به راهنمای خرید سرویس آشپزخانه بپردازیم بهتر است با خود این سرویس آشنا شوید و به سوالات شما پاسخ دهیم. سرویس آشپزخانه یکی از لوازم خانگی غیر برقی بوده که ظاهری زیبا دارد به طوری که هر کسی با هر سلیقه ای می تواند سرویس آشپزخانه مورد نظر خود را انتخاب کند. این سرویس معمولا جنس های مختلفی دارد و با تنوع زیادی ساخته می شوند. ست کامل سرویس آشپزخانه معمولا شامل سطل برنج به همراه یک پیمانه، سطل قند و شکر، جای حبوبات، جای ادویه، جای چای و قهوه، سرویس کفگیر و ملاقه، سطل زباله، و… می شود.

سرویس آشپزخانه معمولا در تعداد مختلفی ساخته می شود به عبارت دیگر سرویس های18 پارچه 16 و 17و27یا 29 پارچه ای در بازار به فروش می رسد که بسته به بودجه و نیاز خود هر کدام را می توانید خریداری کنید.
لازم به ذکر است که علاوه بر این مدل سرویس آشپزخانه ، مدل دیگری به نام سرویس پارچه ای آشپزخانه نیز وجود دارد که شامل دم کنی، دستکش، پیش بند و …. می شود..
سرویس آشپزخانه شامل چیست

یکی از اصلی ترین مسائل در راهنمای خرید آشنایی با اجزاء سرویس آشپزخانه بوده و اینکه بدانید سرویس آشپزخانه شامل چیست . به همین دلیل در این بخش به صورت کامل خواهید فهمید که سرویس حبوبات شامل چیست و داخل آن چی میریزند.
سطل برنج: از آنجایی که برنج رطوبت محیط پیرامون خود را جذب می کند و این موضوع باعث بروز مشکلاتی برای برنج می شود، سطل برنج ها به گونه ای طراحی شدند تا جلوی بروز این مشکل را بگیرد و نگذارد برنج رطوبتی را جذب کند. بیشتر سطل های برنج با یک پیمانه همراه بوده تا به راحتی بتوانید به مقدار لازم آن را داخل قابلمه یا ظرف مورد نظرتان بریزید.
سطل قند و شکر: این دو بخش سرویس آشپزخانه شامل پا سماوری(کتری و قوری) می شود زیرا معمولا از این خوراکی ها برای صرف چای و یا قهوه استفاده می شود. معمولا برای این سطل ها اندازه متوسطی را در نظر می گیرند تا به راحتی روی کابینت قرار بگیرد و حجم مناسبی از قند و شکر را در خود جای دهد.

جای ادویه: جای ادویه های سرویس آشپزخانه در دو مدل عرضه می شود. یک مدل آن اندازه کوچکتری داشته و قسمت جلوی آن دارای چند سوراخ است که به راحتی می توان ادویه را روی غذا پاچید. مدل دوم اندازه بزرگ تری دارد اما بجای سوراخ باید از یک پیمانه کوچک برای پخش ادویه استفاده کرد.

سطل زباله: بیشتر سرویس های آشپزخانه سطل زباله دارند که مدل پدالی هستند و به راحتی می توان از آن استفاده کرد.
سطل نگهداری غلات و ماکارونی: برخی از افراد ماکارونی و غلات خود را در سطل جداگانه نگهداری می کنند اما عده ای آن ها را بسته بندی می کنند و در کابینت یا یخچال قرار می دهند. غلات و ماکارونی همانند برنج رطوبت را به خود جذب می کنند در این صورت ممکن است فاسد و غیر قابل استفاده شوند. سطل نگهداری غلات به گونه ای بوده که مانع ورود آلودگی به داخل آن می شود و مواد غذایی را خراب نمی کند.
سرویس کفگیر و ملاقه: کفگیر و ملاقه یکی از وسایل مهم در آشپزخانه است زیرا با استفاده از آن می توان به راحتی غذا را در قابلمه آماده کرد. معمولا این وسایل دارای استند هستند که به راحتی روی آن قرار می گیرد.
ظرف نگهداری نان: همانطور که می دانید زمانی که نان در معرض هوا آزاد قرار می گیرد خشک و بلا استفاده می شود. همچنین زمانی که در محیط مرطوب باشد کپک خواهد زد اما با استفاده از ظرف نگهداری دیگر خبری از کپک نان و خشک شدن آن نیست برای نگهداری بهتر می توانید آن را داخل یخچال قرار دهید.
نکات مهم در خرید سرویس آشپزخانه و مدل سرویس آشپزخانه

آشپزخانه مهم ترین بخش خانه است به طوری آن را قلب خانه می نامند. خانم های خانه دار بیشتر وقت خود را در آشپزخانه برای پخت غذا سپری می کنند به همین دلیل نظم و ترتیب در این قسمت بیشترین اهمیت را دارد زیرا در این شرایط با دقت بیشتر و راحت تر می توان به کار ها پرداخت. سرویس آشپزخانه کمک می کند تا مواد خوراکی همانند ادویه جات، حبوبات و برنج در ظرفی مخصوص قرار بگیرد و جای مشخصی داشته باشد. این سرویس مورد استقبال خانم ها قرار گرفته است و محبوبیت زیادی را دارد زیرا تمام مواد خوراکی مورد نیاز برای آشپزی را به راحتی در دسترس قرار می دهد. 

با خرید سرویس آشپزخانه هر کدام از مواد خوراکی و ادویه جات در قسمت مشخصی قرار می گیرد و هنگام آشپزی نیاز نیست تا در تمام کابینت ها باز شود.
جمعه 15 دی 1402 - 12:25:12
(0 نفر)

نظر بدهید

دیدگاه های ارسال شده

جهت دریافت نمایندگی انحصاری آرتیستون صنعت در داخل ایران با شماره های 55359680-021 الی81 یا شماره همراه 09129593007 یا 09129593008
همچنین جهت دریافت نمایندگی صادرات با شماره 09120325966 تماس بگیرید
کاتالوگ دیجیتال محصولات در قسمت راهنمای خرید در دسترس میباشد
whatsapp