نکاتی که باید در خرید کفگیر و ملاقه بدانیم

کفگیر و ملاقه یکی از ملزومات اساسی در هر خانه ای است. شاید در ابتدا خرید این محصول دشوار به نظر نرسد اما باید توجه داشته باشید که سرویس های کفگیر و ملاقه در جنس، ابعاد و ویژگی های متفاوتی تولید می‌شوند که در هنگام خرید باید در نظر گرفته شوند.
جنس سرویس کفگیر و ملاقه
استیل، سیلیکونی، چوبی، مسی، پلاستیکی  از جمله جنس های رایج در تولید سرویس های ملاقه و کفگیر هستند. هرکدام از این جنس ها با توجه به کیفیت ساخت می توانند دوام متفاوتی داشته باشند.
کفگیر و ملاقه های استیل: این نوع از ملاقه ها معمولا از استیل ضد زنگ ساخته شده و از ویژگی های این جنس سرویس می توان به دوام بالا و مقاومت در برابر گرما و حرارت اشاره کرد.
کفگیر و ملاقه های مسی: نکته مهم استفاده از جنس مس در آشپزی  املاح موجود در مس است که باعث تقویت سیستم ایمنی انسان می‌شود. البته این جنس معمولا از هزینه بالاتری نبست به بقیه برخوردار است.
کفگیر و ملاقه های چوبی: یکی از مزایای جنس چوبی برای کفگیر و ملاقه ها عدم آسیب رساندن و ایجاد خط و خش به دیگ، تابه و لوازم دیگر است. به همین دلیل بسیاری از کفگیر و ملاقه های چوبی استفاده می‌کنند تا از لوازم خود مراقبت کنند.
کفگیر و ملاقه های پلاستیکی: در هنگام خرید ملاقه های پلاستیکی باید دقت داشته باشید که کیفیت مناسب داشته و در مقابل گرما واکنش نشان ندهند.
کفگیر و ملاقه های سیلیکونی: ازجمله ویژگی های این جنس میتوان به انعطاف پذیری بالا عدم آسیب رساندن به ظروف شما به خصوص تفلون و چدنی اشاره کرد. تفاوت اصلی کفگیر ملاقه های آرتیستون نسبت به نمونه های مشابه در جنس مواد مصرفی آن است.از طرفی کفگیر ملاقه چون جهت تهیه غذا از ان استفاده می شود پس اجبارا" می بایست استاندارد های لازمه را داشته باشد و مواد مصرفی آن از جنس نو و غیر قابل تجزیه یا حل شدن در مراحل پخت غذا باشد.گفیگر ملاقه های آرتیستون از جنس مواد نو اولترآمید تهیه شده که تا حرارت 200 درجه سانتیگراد مقاوم بوده و بهیچ عنوان در غذا حل نمی شود. علاوه بر زیبایی ظاهری بهنگام قرار دادن بر روی سطح کابینت آشپزخانه بعلت سنگینی دسته های کفگیر ملاقه در حالت الاکلنگی سطح تماس ملاقه بالاتر از سطح کابینت آشپزخانه قرار گرفته و نیازی به زیر قاشقی یا بشقاب نیست و کاملا" بهداشتی است. همچنین تکیه گاه طلایی یا کروم وسط ملاقه باعث می شود بهنگام هم زدن غذا بین لبه قابلمه گیر کرده تا ملاقه داخل قابلمه نیفتد.
.
اندازه سرویس کفگیر و ملاقه

دقت داشته باشید که ابعاد و اندازه سرویس های کفگیر و ملاقع بسیار متنوع است و باید با توجه به دیگ، تابه و لوازم آشپزی خود بهترین اندازه را انتخاب کنید. زیاد بزرگ و یا کوچک بودن این محصول در هنگام آشپزی شمارا اذیت خواهد کرد. آرتیستون مناسب ترین سایز آویزکفگیر ملاقه را جهت آشپزی شما طراحی و اجرا کرده است.
جمعه 15 دی 1402 - 12:23:42
(0 نفر)

نظر بدهید

دیدگاه های ارسال شده

جهت دریافت نمایندگی انحصاری آرتیستون صنعت در داخل ایران با شماره های 55359680-021 الی81 یا شماره همراه 09129593007 یا 09129593008
همچنین جهت دریافت نمایندگی صادرات با شماره 09120325966 تماس بگیرید
کاتالوگ دیجیتال محصولات در قسمت راهنمای خرید در دسترس میباشد
whatsapp