نکاتی که باید در خرید بندرخت یا رخت آویز بدانیم

هنگام خرید بند رخت این نکات را رعایت کنید
  
راهنمای خرید بند رخت
رخت آویز یا بند رخت کالایی است بسیار سبک و در عین حال کاربردی که می توان به کمک آن حجم انبوهی از لباس های خیس و تازه شسته شده خود را خشک نمود.
این محصول امروزه از سوی تولید کنندگان مختلفی با مدل های گوناگون طراحی و به بازار عرضه می شود که شما باید متناسب با حجم لباس ها و هم‌چنین فضایی که می توانید از یک رخت آویز استفاده کنید، خرید خود را انجام دهید. در ادامه این مطلب، با مینینیم همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در خصوص خرید بند رخت آشنا نماییم.
انواع مختلف رخت آویزها
مدل دیواری
• این مدل از بند رخت ها همانند نام خود از قابلیت اتصال به دیوار برخوردار هستند.
• به آن ها بند رخت آویزی نیز گفته می شود.
• بیشتر از این مدل رخت آویزها در بالای رادیاتورهای خانگی استفاده می شود.
• این مدل بند رخت ها با توجه به ابعاد کوچکشان بیشتر جهت خشک کردن لباس زیر، جوراب و یا لباس های کوچک و بچگانه مورد ستفاده قرار می‌گیرند.
• غالب این مدل از بند رخت ها دارای قابلیت تاشوندگی می باشند.
مدل ایستاده
• این نوع از رخت آویزها مجهز به پایه هایی مستحکم برای ایستادن هستند.
• این مدل از محصولات به قابلیت تا شدن تجهیز می‌باشند.
• می توان از این مدل رخت آویزها برخلاف نوع قبلی جهت پهن و خشک شدن انواع و اقسام لباس های مردانه، زنانه و هم‌چنین بچگانه استفاده کرد.
نکات مهم هنگام انتخاب و خرید بند رخت
انتخاب نوع
اولین نکته در هنگام خرید بند رخت توجه به نوع آن است که برای این منظور شما می توانید در صورت خسته شدن از بستن طناب بر روی پشت بام و یا حیاط خانه خود و هم‌چنین عدم امکان استفاده از چنین طناب هایی با توجه به سبک و سیاق زندگی آپارتمانی امروز کشورمان از بند رخت های دیواری و یا ایستاده برای این منظور استفاده نمایید.اما مهمترین نکته نداشتن هیچگونه پلیسه یا گوشه نوک تیز تا لباسهای گران قیمت شما را پاره نکند و مورد بعدی چون مدام در کنار رطوبت است دچار زنگ زدگی نشود..
اندازه محصول
مورد مهم بعدی در خصوص انتخاب بند رخت شامل توجه به اندازه کلی محصول و این که چقدر می توان بر روی میله های افقی آن لباس پهن کرد، می شود.
پیشنهاد می کنیم جهت تعیین اندازه رخت آویز مورد نظرتان که امروز در اندازه های مختلفی نیز طراحی و تولید شده اند به کوچکی و یا بزرگی فضایی که قرار است از این محصول در آن استفاده کنید، گوشه چشمی داشته باشید و اگر از دسته خانواده های کم جمعیت هستید به سراغ خرید مدل های کوچک رخت آویزها بروید. بعبارتی به هنگام خرید با متر محاسبه کنید بندرخت شما چند متر طول مفید جهت آویز لباس برای شما فراهم می سازد.چون برخی تولید کنندگان سود جو جهت فریب مشتری با قیمت از تعداد میله های آویز کم می کنند..
جنس بدنه
جنس بدنه یک رخت آویز می تواند بسته به نظر تولید کننده از پلاستیک، آلومینیوم، استیل ضد زنگ و دیگر متریال سبک و در عین حال مقاوم در برابر رطوبت و وزش باد باشد.
به هر حال انتخاب اینکه کالای مورد نیاز شما از چه جنسی باشد، موضوعی است که به علاقه و سلیقه شما مربوط می شود.
تحمل وزن
فاکتور مهم بعدی در خصوص انتخاب و خرید بند رخت توجه به میزان وزن کلی البسه های خیس و تازه شسته شده ای است که یک رخت آویز می تواند آن را بدون اینکه از شکل اولیه خود خارج شود و هم‌چنین تعادل خود را از دست بدهد و سقوط کند، تحمل نماید.
معمولا بند رخت ها قادر هستند بر روی خود وزنی بین ۵ تا ۳۰ کیلوگرم را تحمل کنند که این میزان نیز بستگی به کیفیت ساختار و هم‌چنین جنس به کار رفته در بدنه‌ی محصولات دارد.
قیمت بند رخت
ما در این مطلب شما را با مهمترین عوامل تاثیرگذار در خصوص تعیین قیمت بند رخت آشنا کردیم و حال این شما هستید که باید متناسب با میزان بودجه و از آن مهمتر فضایی که می خواهید از رخت آویز مورد نظرتان در آن استفاده کنید، یک محصول ایده آل برای خشک شدن هرچه بهتر لباس هایتان در فضای باز تراس، جلوی پنجره و یا حیاط خانه خود انتخاب نمایید.
همه نکات ذکر شده در این مقاله هنگام انتخاب یک بند رخت مناسب اهمیت دارند. رعایت همه این نکات ممکن است سخت باشد. اما آرتیستون جهت رفاه عموم مشتریان خود با سبد متنوع و با کیفیت محصولات خود( با متریال های مختلف ) جوابگو بوده و انشاا... در آینده پس از استفاده محصولات ما را به دیگران پیشنهاد دهید.
جمعه 15 دی 1402 - 12:26:07
(0 نفر)

نظر بدهید

دیدگاه های ارسال شده

جهت دریافت نمایندگی انحصاری آرتیستون صنعت در داخل ایران با شماره های 55359680-021 الی81 یا شماره همراه 09129593007 یا 09129593008
همچنین جهت دریافت نمایندگی صادرات با شماره 09120325966 تماس بگیرید
کاتالوگ دیجیتال محصولات در قسمت راهنمای خرید در دسترس میباشد
whatsapp